مسیر طلایی

تابلو نقاشی‌ مسیر طلایی اثر نقاشی‌خط مسعود صفار است به ابعاد 95*140 سانتی‌متر که با استفاده از ورقه طلا و تکنیک جوهر اکریلیک روی بوم خلق شده است.

400,000,000ریال

1 در انبار

به دست

مسعود صفار

توضیحات

تابلو نقاشی‌ مسیر طلایی اثر نقاشی‌خط مسعود صفار است به ابعاد 95*140 سانتی‌متر که با استفاده از ورقه طلا و تکنیک جوهر اکریلیک روی بوم خلق شده است.

غوغای کلمات در اثری که در آن «خط» به مثابه «فرم» است؛ ردیف بی‌انتهای خطوط دایره‌مانند؛ انبوه کلمات سیاه که بر زمینه سرخ‌رنگ نشسته‌اند؛ ذراتی که بر گرداگرد مرکزی نادیدنی، می‌گردند؛ و کلماتی طلایی که راهی ساخته‌اند که به روشنایی می‌رسد.

نقاشی‌خط، جلوه‌ای تازه از هنر تاریخی ایران‌زمین خوشنویسی است که با نقاشی، ترکیب شده است؛ هم‌افزایی دو هنر که ساحتی جهانی را پیش روی هنر سنتی خوش‌نویسی قرار داده است.

درباره نقاشی‌خط بیشتر بخوانید.

تابلو نقاشی مسیر طلایی مناسب چه کسانی است؟

خرید تابلو نقاشی مسیر طلایی را به آن دسته از علاقمندان به آثار هنری توصیه می‌کنیم که در عین نوجویی، در پی اصالت هستند. این اثر همچنین می‌تواند هدیه‌ای باشد به آن‌ها که به نقاشی‌خط و خوشنویسی به عنوان یک هنر اصیل ایرانی علاقمند هستند.

دیگر تابلو نقاشی‌های مسعود صفار

چهار تابلو نقاشی‌خط دیگر از این هنرمند را می‌توانید در گالری هیچا ببینید. تابلو نقاشی لعل کلمات، تابلو نقاشی محراب حروف، تابلو نقاشی سماع حروف و تابلو نقاشی اسماءالحسنی دیگر آثار این هنرمنددر گالری هیچا هستند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مسیر طلایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این سبک