هیچا گالری
مکانی برای تعمق و بازدید از آثار هنری هنرمندان با استعداد و جوانحداقل هزینه به صورت تضمین شده

چنانچه به هر دلیلی خریدار آثار هنری، حاضر به فروش آثار خریداری شده از گالری باشد، گالری وضعیت آثار ارائه شده برای خریدار را تعیین می کند و پس از حداکثر شش ماه زمان پس از فروش اثر، آثار هنری را با حداقل قیمت درج شده در شناسنامه اثر برای گالری خریداری می کند.

توصیه هایی به سرمایه گذاران هنری و کلکسیونرها:

امروزه با گسترش و رونق روزافزون بازار خرید آثار هنری و تمایل کلکسیونداران به خرید آثار هنری؛ کیفیت، اصالت و از همه مهمتر تناسب ارزش مالی اثر نسبت به ارزش هنری آن به یکی از دغدغه های اصلی مجموعه داران و خریداران این آثار تبدیل شده است. در این مسیر با استفاده از مشاوره تخصصی انتخاب و خرید این آثار می توان از بسیاری خطرات ناشی از آن جلوگیری نمود. هیچاگالری می توانند در این مسیر با بهره گیری از نظرات اساتید برجسته عرصه هنر به عنوان تیم مشاوره، و داشتن تیمی از متخصصان جهت تعیین کیفیت و اصالت آثار هنری، داشتن چشم انداز ورود به بازارهای بین المللی هنر و رویکرد افزایش سرمایه برای خریداران آثار هنری، شما را همراهی کند و مشاوره رساند. 

ارزیابی و ارزش گذاری آثار هنری

ارزیابی و ارزش گذاری آثار هنری چگونه است؟ امروزه ارزیابی و ارزش گذاری محصولات هنری به عنوان یکی از زمینه های عمده در بحث اقتصاد هنر مطرح است و ارزیابی مالی آثار هنری فروخته یا خریداری شده یکی از چالش های اصلی هنرمندان، مجموعه داران، مالکان و حتی منتقدان هنری است. از این رو هیچاگالری به عنوان یکی از آژانس های ارزشیابی هنری در ایران، با تیم مجرب و حرفه ای خود در این زمینه، فرصتی برای ارزیابی و ارزش گذاری یک اثر هنری جهت اطمینان از اصالت و کیفیت آن در اختیار هنرمندان و مشتریان قرار می دهد.

چگونه می توان آثار هنری را جهت ارزیابی به گالری ارسال نمود؟

ارائه آثار منحصر به فرد

امروزه با رونق بازار خرید و فروش آثار هنری و برگزاری حراجی های متعدد هنری، از کیفیت و ارزش آثار کاسته شده و گالری ها بدون توجه به کیفیت و ارزش هنری، به ارائه آثار می پردازند. ازین رو هیچاگالری در نظر دارد با شناسایی و کشف هنرمندان نوظهور و بهره گیری از مشاوران و متخصصان هنری خود گامی نو در عرصه اقتصاد هنر بردارد. آثار ارائه شده در هیچاگالری منحصر به فرد هستند بطوری که تنها یک نسخه از آنها موجود می باشد و خریدار تنها مالک این اثر در جهان خواهد بود. این آثار پس از بررسی های فراوان و عبور از فیلترهای متعدد فنی و هنری مانند بررسی سبک هنرمند و رشد ارزش آثارش در گذر زمان، اصالت اثر هنری و … انتخاب می شوند.

بسته بندی و ارسال آثار

بسته بندی آثار هنری

ایمنی آثار هنری همیشه یکی از اولویت های اصلی هیچاگالری بوده است. هر اثر هنری بایستی قبل تحویل به دقت بسته بندی شود تا از آسیب احتمالی حین انتقال و ارسال جلوگیری شود. فرآیند بسته بندی بسیار حساس است و با توجه به نوع اثر هنری و حمل و نقل آن متفاوت می باشد و توسط متخصصان مجرب در این زمینه انجام می گیرد. ما در هیچاگالری برای هر اثر هنری بسته بندی مناسب و شیک ارائه می دهیم.

ارسال آثار هنری

یکی از چالش های پیش روی مجموعه داران و خریداران آثار هنری، انتقال آثار از مکانی به مکانی دیگر است. هیچاگالری با پشتیبانی متخصصان مجرب و سازمان های مرتبط به شما در ارائه راهی ایمن و آسان جهت انتقال آثار هنری کمک می نماید.

هیچاگالری وظیفه انتخاب بهترین و مطمئن ترین نوع انتقال و بسته بندی آثار را با توجه به شرایط مسیر و نوع حمل و نقل جهت کنترل دقیق آثار تا مقصد و ارائه آثار هنری در بهترین شرایط ممکن و همانطوری که شما می خواهید، بر عهده دارد. این خدمات جهت اجاره و انتقال آثار هنری از موزه ها به فضاهای نمایشگاهی، انتقال آثار هنری به نمایشگاه های داخلی و خارجی، فروش و انتقال آثار هنری به خریداران و جابه جایی آثار مفید است.